Çocuklar sihirbazlık gösterilerine katıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği, Eğitim ve Eğlence Fuarı kapsamında Uluslararası Fuar Merkezi’nde kurulan stantlar arasında çocukların en çok ilgisini çeken alanlardan biri de kukla şov ile sihirbazlık gösterileri oldu. Kuklalarla birlikte dans eden çocuklar, sihirbazlık gösterilerini hayranlıkla izledi.

 
KUKLA GÖSTERİLERİ
Kocaeli Büyükşehir’in Türkiye’de ilk ve tek çocuk fuarı kapılarını açtı. Sabah saatlerinden itibaren fuar merkezini dolduran çocuklar, 23 Nisan’ı doyasıya yaşama imkanı buldu. Çocukların en çok dikkatini çeken stantların arasında kukla gösterisi ile sihirbazlık şovları yer aldı.
 
 
SİHİRBAZLIK ŞOV
Kuklaların gösterisini heyecanla izleyen ve çalan müzikler eşliğinde onlarla dans eden çocuklar, sihirbazlık gösterilerini ise heyecan ve merakla izledi. Sihirbazların yaptıkları gösterileri dikkatle takip eden çocuklar, sahneye gelerek sihirbazlık oyunlarına birebir eşlik etti. Büyükşehir’in çocuk fuarı, 23-26 Nisan tarihleri arasında tüm Kocaelili çocukları bekliyor.