Lübnanlı çocuklardan İstiklal Marşı

 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği, Eğlence ve Eğitim Fuarı’na katılan gruplardan Lübnan heyeti okuduğu İstiklal Marşı ile dikkat çekti. Fuar kapsamında Büyükşehir’in önünde gerçekleşen etkinlikte Lübnanlı çocuklar İstiklal Marşı’nı söyledi.

 
LÜBNAN HEYETİ SÜRPRİZ YAPTI
Büyükşehir Belediyesi’nin 41 ülkeden binin üzerinde çocuğu bir araya getirdiği şölenin startının verildiği etkinliğe katılan 35 kişilik Lübnan heyeti, İstiklal Marşı’nı söylemesi alanı dolduranları heyecanlandırdı. Bütün ülke gruplarını bir araya getiren etkinlikte Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na bir sürpriz yapan Lübnanlı çocuklar İstiklal Marşı’nı seslendirdi.
 
 
HERKES ÇOK HEYECANLANDI
Lübnan’dan gelen 35 kişilik heyet, tören öncesinde 41 ülke gruplarıyla bir araya geldi. Her ülkenin yöresel kıyafetleriyle yer aldığı etkinlik adeta bir renk cümbüşünü andırdı. Lübnan heyetinin yaptığı İstiklal Marşı sürprizi ise herkesi heyecanlandırdı. Aynı şekilde Somali heyetinin de İstiklal Marşı okunurken eşlik etmesi dikkat çekti.