Roman Hint Dans Grubu şaşırttı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali’nde sahne alan Roman Dans grubu yaptıkları Hint dansları ile Festivale gelenlere sürpriz yaptı. Performans sahnesinde gösterilerini sergileyen Roman Dans Grubu, giydikleri hint kostümleri ile büyük ilgi çekerken 3 farklı Hint dansını yaparken izleyenlerden bol bol alkış aldı. İzleyenler grubun Roman vatandaşlarımızdan oluştuğunu duyunca şaşkınlıklarını gizleyemedi.

HİNT FİGÜRLERİNİ BAŞARIYLA SUNDULAR

Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyan 23 Nisan Uluslararası Çocuk Fuarı’na Roman çocuklarımızdan oluşan dans gurubu damga vurdu. Yaşları 7 ile 12 arasında değişen Roman Dans grubu sergiledikleri Hint dansları ile büyük beğeni topladı. Birbirinden ilginç hint danslarını hintli dansçıları aratmayacak kadar başarı ile sergileyen Roman Dans Grubu, izlemeye gelen vatandaşlara güzel dakikalar geçirtti.
 
ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMEDİLER
Dansları izlemeye gelen çocuklar ve aileler “Biz grubu ilk olarak Hint Dans Grubu olarak düşünmüştük. İzlerken de hiç farkına varamadık. Çok başarılı bir gösteriydi. Sahneden inerken Türkçe konuşmalarından anladık Roman Dans Grubu olduğunu.” diyerek şaşkınlıklarını ifade etti.